Využijte zaslání vzorku zdarma u skladových produktů obkladů a dlažeb.

Ravak termostatická podomítková baterie Chrome - třícestná, pro R-box Multi - CR 067.00

Kód: X070075
5 347 Kč / ks
Skladem v ČR
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Nekompromisní kvalita, čistý styl a designová harmonie se stejnojmenným konceptem Chrome. Tato baterie umožňuje postupně rozvést vodu až na tři místa. Můžete ji tak využít, pokud chcete mít hlavovou i ruční sprchu a k tomu vývod do vany nebo hydromasážní trysky ve sprchovém koutu. Blokační tlačítko na hlavici termostatu zabraňuje samovolnému spuštění teplejší vody než je 38° C. Manipulace s blokačním tlačítkem je pro děti motoricky náročná, proto vylučuje riziko opaření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické informace:

  • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická 
  • provedení: termostatická pro regulaci teploty vody
  • průtok (při 0,3 MPa): vana 15,98 l/min., sprcha 16,24 l/min.
  • záruka na baterii: 5 let
  • vhodná: do sprchového koutu i k vaně
  • vhodné doplňky: baterie umožňuje rozvod vody na 3 místa. Vanu je možné osadit výtokovým ramínkem nebo napouštěním přepadem včetně odtoku, stěnovým vývodem sprchy a instalovat hlavovou sprchu. Sprchový kout je nutné opatřit pevnou sprchou, ruční sprchou, stěnovým vývodem pro ruční sprchu a i hydromasážními tryskami (např. tryskami Chrome 990.00) v počtu 2ks.

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie Chrome kombinovat s ostatními výrobky konceptu Chrome a dalším příslušenstvím RAVAK.

Základní těleso pro podomítkové baterie R-box Multi RB 071.50 není součástí baterie, je nutné jej dokoupit.

R-box Multi obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box Multi obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu Multi, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody. R-box Multi má jasně šipkou označenu horní část výrobku, pro správnou orientaci vlastního těla baterie.

Doporučujeme protočení ovladače teploty do maximálních poloh čas od času (v závislosti na tvrdosti vody), aby nedocházelo k usazování vodního kamene.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podomítkové vanové baterie
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: